Anglijos „Premier“ lygoje puikų pasirodymą surengė „Manchester City“ puolėjas Erlingas Haalandas. „Manchester City“ vedami savo puolimo lyderio iškovojo lengvą pergalę 5:1 prieš „Wolves“.

Rungtynėse žibėjo rezultatyviausias „Premier“ lygos žaidėjas E. Haalandas. Norvegas vien per pirmąjį kėlinį pelnė „hat-tricką“, o po pertraukos jis pridėjo ir ketvirtąjį savo įvartį

Penktąjį „City“ įvartį pelnė jį pakeitęs Julianas Alvarezas. Vienintelio svečių įvarčio autorius – Hee-Chan Hwanas.

Po pergalės „Manchester City“ dar kartą priartėjo prie „Arsenal“ iki vieno taško. Jie gali tapti „Premier“ lygos lyderiais, jei laimės vienerias atidėtas rungtynes.

Puikus pasirodymas leido E. Haalandui įtvirtinti savo persvarą snaiperių rikiuotėje. 25 įvarčius pelnęs puolėjas Cole‘ą Palmerį dabar lenkia penkiais tiksliais smūgiais.