Madrido „Real“ komanda užsitikrino Ispanijos čempionų titulą. Jie patys kiek anksčiau šiandien 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus ir laukė vakaro rungtynių, kuriuose jiems reikėjo „Barcelonos“ kluptelėjimo. Būtent taip ir įvyko.

Katalonai nors ir dukart pirmavo, bet galiausiai po dramatiškos kovos svečiuose 2:4 nusileido „Girona“ ekipai. Iki čempionato pabaigos liko keturi turai, o „Real“ artimiausią persekiotoją dabar lenkia jau 13 taškų.

„Real“ savo rungtynėse pranašumą įrodė antrajame kėlinyje. Jei per pirmąsias 45 minutes vyravo lygus žaidimas ir įvarčių pelnyta nebuvo, tai po pertraukos „Real“ pelnė net tris įvarčius.

Iš pradžių individualų meistriškumą pademonstravo Brahimas Diazas, vėliau persvarą padvigubino Jude‘as Bellinghamas, o galiausiai per pridėtą laiką skirtumą triuškinamu pavertė Joselu.

Po šios pergalės „Real“ dar labiau priartėjo prie čempionų titulo. Jiems per likusius keturis turus užtenka taško.

„Real“ Ispanijos čempionais tapo 36-ąjį kartą klubo istorijoje. Na, o „Barcelona“ po nesėkmės turnyrinėje lentelėje nukrito į trečiąją vietą dabar jau nusileisdama būtent „Girona“ ekipai.

Beje, „Girona“ šis triumfas lėmė patekimą į kito sezono Čempionų lygos kovas pirmą kartą klubo istorijoje.