Sunkią pergalę Eurolygos ketvirtfinalio penktose rungtynėse iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai. Georgios Bartzoko auklėtiniai svečių arenoje 61:56 (9:12, 16:15, 15:13, 21:16) įveikė Barselonos „Barcelona“ klubą ir seriją laimėjo rezultatu 3 - 2.

Rokas Jokubaitis pralaimėtojų gretose per 7 žaidimo minutes surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), sugriebė 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

OLY gretose Ignas Brazdeikis nežaidė

„Olympiakos“ komandai Sh.McKissicas pelnė 12 taškų, N.Milutinovas įmetė 10, K.Papanikolaou – 9. Barselonos klubo gretose su 17 taškų rezultatyviausias buvo N.Laprovittola.

„Olympiakos“ komanda Berlyne susitiks su Madrido „Real“ ekipa, tai bus praėjusio Eurolygos finalo pakartojimas.

Rungtynių lūžis įvyko 37-ąją mačo minutę, kai iš toli pataikęs Sh.McKissicas išvedė „Olympiacos“ komandą į priekį 52:49. Netrukus gynėjas pelnė dar du taškus, iš toli pataikė K.Papanikolaou ir svečių pranašumas augo 57:49.

„Barcelona“ dar buvo priartėjusi iki trijų taškų ir turėjo galimybę lyginti rezultatą, bet šeimininkai suklydo.

Kitoje Barselonos klubas grubiai suklydo gynyboje, o tuo pasinaudojęs N.Milutinovas dėjimu didino skirtumą iki penkių taškų 59:54. Per likusias 17 sekundžių „Olympiacos“ pergalės nepaleido.

Pirmieji trys kėliniai buvo nerezultatyvūs ir jie baigėsi rezultatui esant 40:40.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 17 (3/8 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Alexas Abrinesas 10 (1/4 trit., 4 atk. kam.), Willy Hernangomezas 9 (4/6 dvit.), Janas Vesely (3/6 dvit., -1 n.b.) ir Ricky Rubio (4 atk. kam., 5 per. kam., 4 rez. perd.) po 6, Jabari Parkeris 4 (2/6 dvit., 0/7 trit., 5 atk. kam., -3 n.b.), Tomašas Satoransky (8 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Rokas Jokubaitis po 2.

„Olympiakos“: Shaquielle McKissicius 12 (2/5 dvit., 2/4 trit.), Nikola Milutinovas 10 (4/5 dvit., 10 atk. kam., 26 n.b.), Kostas Papanikolaou 9 (3/6 trit.), Nigelas Williams-Gossas 8 (4/7 dvit., 4 rez. perd., 6 kld.), Isaiahas Canaanas (0/4 trit.) ir Alecas Petersas (3/6 dvit., 4 atk. kam.) po 6.